» Poradna » Mobily

Jak odinstalovat aplikaci z mobilu

Dobrý den, mám takový problém. Asi před týdnem sem si nainstaloval aplikaci od společnosti Fingersoft Hill climb racing. Poté se mě z neznámých důvodů, asi kvůli nějaké další aplikaci nechtěl spustit systém, a tak sem celý mobil musel resetovat. Jenže tu hru jsem měl přetáhnutou na SD kartě, a tak se nevymazala. Na SD kartě jí však taky nemůži najít, ale na Google Play to hlásí, že aplikace byla nainstalována a znovu nejde. Prosím poraďte mi, jak jí znova nainstalovat a nedo jak jí z mobilu vymazat. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Otázka nezní "Jak odinstalovat aplikaci z mobilu", ale jak sdělit strejdovi G., aby si on - a jen on - "shodil" příznak, že máš nainstalováno.

Pokud jsi ji na kartě měl, tak tam minimálně nějaká část musí být. Není přímo v rootu karty, ale někde pod složkou Android nebo data. Řešení je jednoduché, stáhni si z karty svoje data a kartu kompletně smaž. Pokud resetovals mobil do továrního nastavení a vymažeš kartu, nemůže ti Play tvrdit, že je hra nainstalovaná. Předpokládám, že mluvíš o Play přímo v telefonu, ne přes PC na webu.

Jak odstranit nepoužívané aplikace