» Poradna » Programy

Jak odinstalovat Amazon Smart Search

Do PC se nějak dostal Amazon Smart Search a stále mi předělává domovskou stránku. Zkoušel jsem ho odinstalovat přes nabídku Strat - Ovládací panely - Programy - odinstalovat program. Ze seznamu programů se ztratil, ale asi za hodinu mi zase předělal domovskou stránku. Poradí mi někdo jak se ho zbavit natrvalo?P.S.: co je zač Amazon Browser Setings - můžu ho taky odinstalovat?

Odpovědi na otázku

Browser Settings = nastavení prohlížeče.Nic Ti nebrání to zlikvidovat.Každý prohlížeč má své vlastní Nastavení.Jinak si vzpomeň kdy se to začalo objevovat a vyzkoušej Bod obnovy před tímto problémem.

AdwCleaner by to mel odstranit jako kazdy jiny podobny malware.

A když je nejhůř, tak systém obnovíš ze zálohy, kterou si jistě každý Acronisem nebo jiným softwarem dělá.