» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jak odemknout vzdálené BitLocker

Dobrý den.Nemá prosím někdo zkušenosti z odemčení BL na dálku? Mám BL na systémovém disku a při bootování zadávám heslo, potřebuji ale zadávat heslo na PC které je na druhé straně ČR.Něco jsem našel tady, ale ta angličtina je problém. Ani nevím, jestli je to co hledám.https://docs.microsoft.com/en-us/windows/security/in... Děkuji za případé rady. L.

Odpovědi na otázku

Ak notebook podporuje Intel AMT a je zapojeny lan kablom do pocitacovej siete s internetom tak by sa to dalo.