» Poradna » Web a internet

Jak odemknout účet od Amazonu? Na e-mail mi nic nepřišlo.

ZdravímZaložil jsem si účet amazon ale nevím proč, při přihlášení mi to píše že je zamknutý, že mám zkontrolovat svůj email kam mi ale nic nepřišlo už týden. Ani do spamu nebo do hromadných. Neví někdo prosím, jak to odemknout? DěkujiJ Marek

Odpovědi na otázku

Pokud víš jistě, že to nemůže být někde ve spamu, tak je jediná možnost, že ses při zadávání mailu překliknul. Případně je možné, že se ti někdo do účtu dostal a mail ti tam změnil.

dobrá. ale když je zamknutý tak to asi nečerpá peníze za prime ne? nebo ano? protože ten prime bych chtěl zrušit a tím že je to bloklé tak nemohu.

To musíš přece řešit s jejich supportem, ne s náma

abych mohl řešit něco s jejich supportem, musím mít účet. ke kterému se momentálně nedostanu.

Ale houby.account-confirmation@amazon.comaccount-update@amazon.com

To je samozřejmě blbost, jak bys chtěl řešit problémy s účtem (které čas od času někdo má), kdyby se nedostal bez funkčního účtu na podporu? :) Musíš uznat, že to je nesmysl ;) Já spíš vidím panickou hrůzu z řešení problému přímo u zdroje, což je nevím proč, ale velmi rozšířený psychický blok u spousty lidí. Nepochopitelně moc jich bude raději zbytečně ztrácet hodiny nebo i dny času nesmyslným vyptáváním v poradně a bůhví kde na internetu, kde jim stejně nikdo absolutně nemůže pomoci (ne, opravdu nikdo odsud nemá tajný přístup k serverům Amazonu), než by jednoduše šli přímo ke zdroji, kde jedině jim můžou pomoct a ještě nejrychleji.

Stalo se mi přesně to samé, uzamčený účet, žádný e-mail.K podpoře se bez účtu nedá dostat je potřeba vytvořit další účet a odeslat odtud.Oni to umí odblokovat rychle to je hezké jenže když příčina je čekající ověření karty tak se to blokne po přihlášení znova.K tomu požadují zaslání faxu ??? s informací o bankovním kontě na co kašlu.Mimochodem asi to nikde není uvedené ale e-mail na Amazon.de support má být:impressum@amazon.de

hele ted se mi stalo to samé jak si to prosím vyřešil ?

ahoj už si to vyriešil ? mám uplne ten istý problém

Take se me to ted stalo a tak jsem jim napsal sem impressum@amazon.de,odepsaly me, ze to odblokuji ,ale bude to trvat 2 dny .