» Poradna » Mobily

Jak odejít od O2 při automatickém prodlužování smlouvy

Dobrý den, Chci se zeptat, máme jeden tarif u O2 a byl několikrát automaticky prodloužen. Na několika serverech, rádiu a i v televizi bylo že automaticky prodloužena smlouva jde kdykoliv zrušit, bez nějakých pokut. To nám ale o2 nechce. Chceme uplně odejít k virtualním operátorovi. Jak to udělat? Děkuji

Odpovědi na otázku

Jak to udělat?... ...dobře,špatně, rychle, zbrkle, nenápadně, složitě, svépomocí, elegantně.

Výpověd písemně.

Od 1.9. 2017 platí změna (změni se zákon) - poskytovatel už nemůže bez výslovného souhlasu klienta smlouvu automaticky obnovovat. Platí i pro staré smlouvy. Takže před koncem období tě operátor vyzve a nabídne ti tři možnosti:1. Prodloužit.2. Změnit na dobu určitou (bez úvazku).3. Ukončit.