» Poradna » Mobily

Jak odebrat Instagram

Zdravím. Potřebuji takovou divnou věc (neřešte vůbec proč xd) . Na telefonu Xiaomi Mi A1 potřebuji nějak permanentně zablokovat instagram. Aby se do mobilu nemohl vůbec nainstalovat (třeba, že by Google hlásil, že nelze nainstalovat- nepodporované zařízení), nebo aby nešel instagram dohledat a stáhnout z obchodu play. Apk soubor z netu neřešte. Moc díky zkušeným ajťákům!!!

Odpovědi na otázku

Jen takovy maly detail, mluvite o svem mobilu, nebo mobilu nekoho jineho?

O mobilu někoho jiného

Mate dve moznosti. Prvni je nastavit na danem mobilu rodicovskou kontrolu, pokud jde o dite, nebo rodinneho prislusnika.https://support.google.com/googleplay/answer/1075738Druha moznost je jednodussi. Nehrabat se v mobilech dospelych lidi.A pokud si nedate rict, Google ma dnes otevreno i pres noc.https://android.stackexchange.com/questions/182814/how-to-b...

V /etc/hosts zablokovat vsechny servery instagramu. Aplikace sice pujde nainstalovat ale nebude fungovat. Samozrejme pude potreba root, to v pripade Mi A1 nebude problem, nema zasifrovany bootloader.Nebo odstranit Play, pak ale nepujde nainstalovat nic.