» Poradna » Mobily

Jak odblokovat zablokované číslo tel. honor 8S

Jak odblokovat zablokované číslo u tel. HONOR 8S

Odpovědi na otázku

To bude návod?

... mno ...kdybych zavolal z jiného čísla přímo operátorovi, proč mi to tel. č. zablokoval /když už teda nevím já sám ... bez žádného důvodu to určitě nebylo/ a on mi to po mé identifikaci sdělil a třeba i hned odblokoval, ... no ... , to by bylo moc jednoduché ... ... a proto se na to budu radši ptát všude jinde, jen ne u svého operátora, i přesto, že velmi dobře vím, že mi s tím nikdo jiný nepomůže, protože ani nemůže ... ...

Pokud ovšem tazateli nejde například o odblokování čísla, které se mu na jeho Honor 8S nemůže dovolat, protože ho hodil do blacklistu a teď neví jak ho z něj dostat pryč.

Kdo ho zablokoval to císlo ??