» Poradna » Programy

Jak odblokovat plugin adobe flash player na facebooku

Facebook mi píše plugin adobe flash player je blokován ,jak odblokovat na hry.Děkuji.

Odpovědi na otázku

predpoklam,ze ten tvoj tajny prehliadac je Chrome, takze Nastavenia -> Pokrocile nastavenia -> Nastavenia stranok -> Flash a klik na Zpytat sa (alebo tak nejako, mam anglicky Chrome)

chci odblokovat plugin flash player Děkuji

Tacebook nič neblokuje - blokuje /zakazuje to samotný prehliadač. Ak máš Chrome - kuk https://support.google.com/chrome/answer/6258784alevo prejsť priamo chrome://settings/content/siteDetails?site=https%3A%2F%2Fsupport.google.com do povolení a nastavení.

Potřebuji odblokovat plugin adobe flasch player

odblokovat adobe flash player

odblikovat adobe flash player

některé hry jsou zablokované

Nelze odblokovat Plugin Adovbe Flash

jak odblokovat plugin

plugin adobe flash player odblokovat

odblokovat

plugin mám blokován ,jak ho mám jednoduše odblokovat nevím.Děkuji za radu zdraví Karel.

odblokovat plugin flash player

mám zablokovaný adobe flash player

mám zablokovaný adobe flash player nemohu to odstranit

Odblokovať adobe flash plaer

Odblokovať Adobe Flash player

odblokovat adobe player

prosim o odblokovani plugin abob flash

prosim odblokovat plugin adobe flash plaier na hry dekuji

:-jsem v teto oblasti uplny zacatecnik proto budu kdyz se neco mohu priucit

prosím odblokovať pauzičku

jak odblokuji plugin adobe flasch player abych mohla hrát hry

jak odblokuji plugin adobe flasch player abych mohla hrát hrz děkuji.

Dobrý den, chci si zahrát šachy, prší nebo dámu a PC mi píše, že zablokován plugin adobe flash player. Jak ho mám odblokovat, abych si mohl v současné těžké době zahrát rekreačně tyto příp- další hry. Děkuji Václav

Facebook mi píše plugin adobe flash plazer je blokován, jak odblokovat na hry. Děkuji.

Dobrý den. Nevím proč ale zablokoval se mi : Plugin Adobe Flasch Player - HOROLEZCI hra - Shanghai DynastyProsím Vás o pomocVelice děkuji Jarmila Nováková

Facebook mi píše plugin adobe flash player je blokován ,jak odblokovat na hry.Děkuji.

Jak odblokovat plugin adobe flash player

Jak odblokovat adobe flash player

jak odblokovat plugin ve Wiindous10

jak oblokovat flas plajer na hry dekuji

hraju hru kostky "Farkel" a zřejmě jsem omylem něco zmáčkl a zablokoval jsem hru. Můžete mi prosím nějak pomoci??

hraji hru On words a hru prší. Obě jsou za blokované.Prosím,pomozte mi. Moc děkuji.

Prosím,jak mám odblokovat hru prší a hruOn words. Děkuji moc.

odblokovat adobe flash player

znovu opakuji adobe je blokováno

NEMOHU ODBLOKOVAT PLUGIN ADOBE FLASCH PLAYER JE BLOKOVANJAK ODBLOKOVAT NA HHRY. DEKUJI

Jak odblokuji plugin adobe flkash player ?

Prosím o odpověď na shora uvedenou otázku. Děkuji

Facebook mi píše plugin adobe flash player je blokován ,jak odblokovat na hryProsím o odpověď na shora uvedenou otázku. Děkuji

odblokovat plugin adobe flash player

Facebook mi píše plugin adobe flash player je blokován,jak odblokovat na hry .Děkuji

Zablokoval se mi adobe flash na hráh potřebuji to odblokovat a nevím jak děkuji

JAK ODBLOKOVAT PLUGIN A MOŽNOST HRÁT HRY

V hre slovný futbal mám zablokovaný plugin.Potrebujem ho odblokovať.

Ako mám v hre slovný futbal odblokovať plugin ?

odblokovat plugin adobe flasch

Prosím odblokovat plugin adobe flash. děkuji

nemohu se dostat na puzzle/celý svet- něco jsem zmáčkla a nejde.prosím o opravu.děkuji