Jak očistit procesor od silikonu?

Potřeboval bych poradit, jak očistit Athlona od naneseného teplovodného silikonu. Z křemíku to jde snadno setřít, ale okolo už moc ne. Existuje nějaká bezpečná chemikálie, kterou bych mohl použít a při tom ho nezničit? Jedná se o stříbrný silikon, který dodává ke svým ventilátorům firma TITAN. Díky za radu!

Odpovědi na otázku

Ja na to pouzivam technicky benzin, ale opatrne.

silikon setřít nejde ničím, tedy jde o to jak moc, postříkáš-li si silikonovým olejem sklo u auta - jdi se oběsit rovnou...

Já to dělam tamponama do uší namočenýma v acetonu a v poho. Bordel to je az kdyz se to svinstvo dostane ke kondenzátorům.

a vadi to ked sa to dostane az ku kondikom ? ja mam zababrany od toho uz cely procik ale na stabilitu to nema vplyv, len je to cele akesi strieborne . Skusal som to utriet suchou handrickou - ale uz viem ze som to robit nemal ...

Naco to chceš otírat ? Naopak to napatlej, každej novej majitel bude jenom rád, že tam ta pasta je. Co já jsem se nasháněl, než jsem nějakou pastu sehnal. (Teda pokud to chceš prodávat). Jinej důvod jsem nenašel.