» Poradna » Web a internet

Jak obnovit zakázaného správce hesel - MS Edge

AHoj, před časem jsem odmítl správce hesel, ale teď si to heslo chci uložit a nevím jak nastavit aby se mě to znova zeptalo zdali chci uložit heslo. Koukal jsem do nastavení, tak je vše zapnuté.. díky za radu

Odpovědi na otázku

A to je co za správce?KWallet jsem tehdy vyřešil tak, že jsem ho odinstaloval a nainstaloval. On se reinicializoval a zeptal se znovu. Jistě existuje sofistikovanější řešení, ale tohle bylo nejrychlejší

ten správce je přímo integrovaný v Edge, na hesla normálně používám KeePass, ale tenhle přístup není zase tolik důležitý a nechce se mi ani mačkat zkratku na autofill od Keepassu

Použite čistenie v Edge, zaškrtnite tam všetko.

zkusil jsem to a nic (jediná změna byla, že jsem zakázal cookies třetích stran, ale to by nemělo mít souvislost ne?)napadlo mě to přeinstalovat, ale koukám, že Edge sám o sobě nejde nikde stáhnout - v MS storu není a ani na webu jsem nikde nenašel

Edge nemá zvláštního správce hesel, jen využívá standardního "Správce pověření" ve Windows.V nastavení "...." klikni (vlevo) na "Klíč" (Hesla a automatické vyplňování" a tam si zapni "Ukládat hesla"