» Poradna » Počítačové sítě

Jak obnovit smazaný komentář na YouTube?

Dobrý den,teď se mi stalo, že jsem omylem u svého videa smazala něčí komentář (chtěla jsem smazat ten pod ním kvůli vulgarismům, ale překlikla jsem se ).Jde tento komentář nějak vrátit zpět?Děkuji a pěkný den

Odpovědi na otázku

Nejde

Lze obnovit vlastní komentar u vlastního videa, který se asi chybně nyní smazal??? Zadal jsem "připnout" jeden vlastni dlouhý komentář a následně už jej nevidět-ztratil se. Zalohuje se nějak YT kanál automaticky?