» Poradna » Notebooky

Jak obnovit notebook s W8.1 do továrního nastavení?

Dobrý den, mám takový problém, vůbec se nevyznám v počítačích, ale můj mladší bratr nehorázně zhvízdal počítač a potřebuju dát notebook s OS Win 8.1 do továrního nasatvení, ale vždy se mi ukáže toto: Vložit médium. Některé soubory chybí. najdete je na instalačním disku systému Windows nebo médiu pro obnovení. Co mám dělat.Děkuji za odpověď //Upraven nesmyslný titulek (mail).//

Odpovědi na otázku

Já bych vložil instalační médium (DVD nebi USB flash disk).Když se vůbec nevyznáš v počítačích, tak se do toho nehrabej a předej počítač někomu, kdo má alespoň tušení, o co jde.

Na tvým místě bych to zanesl do servisu nebo někomu, kdo si s tím poradí. Nebo to zhvízdáš ještě víc než mladší bratr

V principu se to dělá tak, že se prostě kompletně vyčistí disk a Windows znovu nainstalují. Ovšem nemyslím si, že bys tohle mohl zvládnout sám ;)