» Poradna » Web a internet

Jak obnovit heslo na instagram bez svého starého telefonního čísla?

Dobrý den, potřebovala bych se dostat na svůj starý instagram, ale zapomněla jsem heslo, když si pošlu na email odkaz, abych si heslo mohla změnit, chce to po mě ověřovací kod na telefonní číslo, ale bohužel telefonní číslo už neexistuje. Prosím o nějakou radu, jak kod obejít?//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

A k čemu by tam asi takové zabezpečení bylo, když by ho každý Jouda mohl jen tak obejít? Ne, to fakt nejde. Neznáš heslo, nemáš telefon, jak bys asi tak chtěla Instagramu dokázat, že je ten účet tvůj?