» Poradna » Ostatní

Jak obnovit heslo Google účtu bez přístupu na něj

Dobrý den, už je to docela dávno co jsem si jako pako měnil heslo ke Gmail účtu heslo jsem si z jednoduchého změnil na nezapamatoatelne, heslo jsem měl uložené na ploše pc v textovém dokumentu jenže pc jsem teď měnil a nenapadlo mě si heslo přetáhnout, PC je fuč a já jsem se idiot ohlásil z toho mého účtu no a teď bych ho potřeboval na z5. Vím že je to hodně zanotane a složité a že se nejspíš budu muset s účtem rozloučit ale i tak neví někdo jak bych se k účtu ještě dostal? //Smazán troll "GAGEN" a jeho spam.//

Odpovědi na otázku

Pokud máš k účtu nějaké další údaje, jako třeba sekundární mail, telefon nebo něco dalšího, obnovit to jde. Zkus to zde:https://accounts.google.com/signin/recovery