» Poradna » Mobily

Jak obnovit data po továrním nastavení?

Ahoj moc prosím jak obnovit data po továrním nastavení bez zálohy.. Dá se nějak alespoň něco zachránit? :( dekuji

Odpovědi na otázku

Tovární nastavení čeho? Další, kdo si plete PC poradnu s věštírnou...

Tovární nastavení = tak jak zařízení vyjelo z továrny.Tam fakt žádná data nebyly ty mají být v záloze ... ... svět se dělí na dva druhy lidí ... ty co nezálohují a ty co už o svá data přišli ...

nijak. Data prepisane tym tovarnym nastavenim neobnovi ani Chuck Norris a to ostatne nevies co kolko je, takze si zvykaj na svet bez tvojich starych dat. Ako prve si zabezpec nejaku formu zalohy, ktoru ale budes striktne dodziavat.

Neco by se zachranit mohlo, ale potrebujeme vedet o jake zarizeni jde. Existuji programy, ktere dokazou obnovit smazana data, ktera jeste nebyla prepsana novymi daty. Je nutne zarizeni do obnovy nepouzivat. Rekl bych, ze po tovarnim nastaveni se urcite nepodari zachranit vsechno.

Díky taky jsem koukal ale většinou jde o pochybné programy.. Jedná se o Huawei p30 lite a je to asi měsíc co se to stalo dnes jsem ho jen zapnul a vypnul

Tak super, že ses po dvou hodinách obtěžoval napsat, o jakém zařízení mluvíš. Ono opravdu není jedno, jestli to je počítač nebo mobil. Teď už jsi to vysvětlil, jedná se o android a poměrně nový, kde jsou data v interní paměti šifrovaná, takže tování nastavení = konečná, neexistuje žádná možnost, jak je obnovit. Každá aplikace, která tvrdí, že je obnoví, je podvod na 100%.

u mobilu je obnova dat sprosté slovo :) buď máš zálohu a nebo smůlu. ( Koukni třeba na google, zda tam nemáš zálohy - třeba fotky,kontakty a další se občas zálohují, skoro aniž by uživatel tušil :) )

Samsung A53 5G

Jestli jde o mobil, zapomeň na to.

Škoda, že tě to před provedením resetu neupozornilo, že o vše přijdeš, že?

Niektori to upozornenie beru tak, ze to je pre mensich idiotov.

Ne, to je tim, ze ta upozorneni jsou jenom 3 v rade po sobe. Mozna kdyby ho to upozornilo 10x, tak by tady tento dotaz nebyl . Ale vsechno zle je dobre, priste uz si da pozor.

Na mobilu ne, s resetem do továrního nastavení se zahodí šifrovací klíč k původním datům a je s nimi konec.

Jestli jsi mel zapnutou synchronizaci s Google uctem, tak zkus pohledat tady:contacts.google.comphotos.google.com Jestli jsi ale synchronizaci nastavenou nemel, tak smula, priste snad budes ke svym datum zodpovednejsi.

pokud je to telefon, tak obnova některých dat proběhne automaticky z cloudu a u některých je potřeba data z cloudu stáhnout