» Poradna » Programy

Jak obelstít AMD omezení instalace podle CPU

Chtěl bych nahrát programy AMD Gesture Control a AMD Face Login, ale kontrola od AMD na CPU, mi nenabídne instalaci, když mám procesor Intel. Neví někdo jak na to nebo nezná někdo podobný a bezplatný programy jako náhradu? Ovládání hlasem by nebylo?(Win7 professional x64)http://www.amd.com/us/consumer/software/Page...

Odpovědi na otázku

Když je to technologie přímo vyžadující procesor od AMD, tak asi těžko to můžeš nacpat na Intel