» Poradna » Programy

Jak obejít blokování vstupu na plochu

Dobrý den, u jedné hry se nemohu dostat na plochu a to ať už kombinací ALT + Tab, ctrl - alt - del. ........ , lze to nějak obejít? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

U některých her to jde obejít zapnutím režimu v okně místo celé obrazovky (pokud se nastaví stejné rozlišení jako má monitor, okno hry se stejně roztáhne na fullscreen, ale reaguje jako okno).Ale chtělo by to říct o jakou hru se jedná :)

A pokud to hra neumožňuje, je tu DXWnd

Ve woknech je to kombinace Win+D, ale ty máš XPčka, tam bych zkusil Win+MA nepoužívej Windows XP, to už je lepší Linux