Jak neukládat na SSD disk?

Čau mám takový problém. V PC mám 32g SSD disk se systémem, volné místo činí nějakých 6g. HDD mám 2t. Jak zajistit, aby složky downloads, dokumenty atd. byly provázány s HDD a né s SSD. Když něco stahuju z netu automaticky se mi to háže na SSD disk a je to pěkně napytel. Poraďte - není to otázka života a smrti, ale zlepšíte život jednoho obyčejného člověka.

Odpovědi na otázku

kam se ukladaj soubory si nastavujes v prohlizeci v nastaveni

Super, díky. To vyřeší problém s ukládáním, a dá se přesunout ty složky pod "tímto počítačem"? Obrázky hudbu atd. ať mě to tam v nabídce neotravuje.

Pravá myš na složce / Vlastnosti. Tam najdeš možnost přesunout složku. Tyká se složek jako dokumenty, Download, obrázky atd...

Jakoukoliv složku z C: můžeš překopírovat na jiný disk a pomocí příkazu "mklink" ji můžeš prolinkovat zpátky na své místo. Pro systém je pak stále na C:, ale fyzicky je jinde. Zde máš návod jako přemístit celou složku C:\Users:http://docs-windows.readthedocs.io/en/latest/move-users-to-a... Analogicky tak můžeš přesunout jakoukoliv další.Funguje to perfektně (používám to na složku C:\Users).

Pro pochopení funkce a otestování si to doporučuji zkusit nejdříve ve virtuálním PC.

Píše z W10 a tam to jde udělat jednodušeji. http://pcworld.cz/software/presunte-knihovn...

To jde udělat i v W7 (myslím že i ve Vistě). Ale to přesune jen ty knihovny. Mklink přesune komplet Users nebo i další složky (třeba ProgramData, Program Files, cokoliv). A je otázkou, co je jednodušší. Zda napsat tři příkazy do konzole (zkopíruj, přejmenuj, prolinkuj) nebo ručně proklikat 10 knihoven a přepsat v nich cesty...

To "jakoukoliv" samozřejmě neplatí (můžeme se na to téma kdykoliv pobavit, pokud budeš mít zájem). Namátkou jenom uvádím, že vše, co je v "System32", "Boot" apod., nemůže být za žádných okolností použito v příkaze "junction" - za ŽÁDNÝCH - nefumgovalo by to už na úrovni bootování (prostě to "vše", co je obsaženo jako deklarované konstanty ve "winload.exe" a ještě na pár místech, nelze použít, komplexní diverzifikace je velmi složitý problém. Drtivá většina je už nyní vyřešena v SW Diver_SysFol.

32 gramový SSD a 2tonový HDD? Wow... Ale ide asi o frikulina, ktorého unavia aj 2 písmenka naviac. A nastavenie zložky kam sťahovať je na 4 kliky

lidi jako ty by se meli postavit ke zdi a zastrellit za zbytecnost, otravnost a debilitu

Naučiť sa jednotky vie každý. Potom by aspoň ľudia neotravovali s otázkami typu "mám 10 mb internet, ale ide mi len 1 mb". Aj učiteľov by si postavil k stene? Nezabudni to nejakému učiteľovi povedať ak na písomke označí "g", alebo "gb" za nesprávnu odpoveď!

kazdej nema potrebu bejt ajtakem a znat vsechno, na druhou stranu clovek dostal prizpusobivej mozek k tomu aby si urcite veci dokazal odvodit a pochopit, vsichni vi co myslel jen ty kalo spravnej hnidopich se musis misto odpovedi navazet tak se radsi zastrel a neotravuj kdyz to neni na miste

Napísal som že kvôli nesprávnym jednotkám sú zbytočné problémy. Plus nevyjadril si sa k učiteľom. Tých by si zastrelil všetkých, češtinárov asi ako prvých, veď či "i", alebo "y", aj tak "vsichni vi co myslel"

o tom ze ruznorodost jazyku jako cestina, slovenstina atd je zbytecna a historie stejne jako aucio jack sem psal uz pred lety, svet neni tak velkej na to aby tu bylo misto pro vic jazykupokud nekdo chodi na urcitou skolu tak samozrejme by mel latku znat a naucit se ji nebo jit dopr*delenezapominej ze spousta lidi uz je davno ze skoly pryc a pokud se nekdo zivi treba hudbou a PC vyuziva jen k tomu ucelu tak asi nepotrebuje presne vedet PC jednotky ze