» Poradna » Mobily

Jak nestahovat všechny zprávy z Gmailu do mobilu s androidem?

Ahoj všem. Prosil bych radu: Mám email u Gmailu, mobil s androidem. V prohlížeči na notebooku má gmail standardně 3 záložky: Primary, Social a Promotion. Rád bych, aby android respektoval toto rozdělení, nebo aby stahoval poštu jen z primary. Netušíte, jak na to? Děkuji za rady. Petr

Odpovědi na otázku

Nijak. Aplikace Gmail v mobilu je v podstatě jen synchronizované "zrcadlo" webového gmailu, takže tam vždycky budeš mít všechno, co na webu. Není klasický poštovní klient, kde by sis mohl vybírat kdy a co se stáhne. Ono se totiž nic nestahuje, prostě jen zobrazuje obsah z webového gmailu.