» Poradna » Programy

Jak nesdílet temp v DC Strong++ 2.05

Je nějak možné nastavit ve Strong DC++ 2.05, aby se nesdílel Temp s nedotaženými a neúplnými soubory??????????????????? Díky moc. Honza P

Odpovědi na otázku

Nastavení -> sdílení -> a veber jen ty složky, ve kterých nemáš to co nechceš sdílet

Ano jde. Mas 2 moznosti:
1) upravit zdrojovy kod stronga, a tohle odesilani odstranit, pak ho zkompilovat a spustit (celkem tezke, teda jak pro koho, ale pro tebe asi hodne, kdyz te to ani nenapadlo).
2) Menu soubor -> nastaveni -> fronta stahovani -> Stahovani z vice zdroju nastavit z automaticky na vypnuto.
Vypnes tim segmentove stahovani a take to odesilani prave stahovanych souboru.
Poznamka: Tohle nastaveni plati az pro NOVE soubory co zacnes stahovat, ty stare co mas ve fronte se stale budou stahovat segmentove a jejich casti stale budes uploadovat.

A jestli se ptas na jine moznosti, tak te zklamu. JINE NEJSOU.

Tak to je docela škoda, neb u starých verzí nebo dříve se to stahované nesdílelo.