Jak nejlip propojit lcd tv + dvd rekorder

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaký je nejlepší způsob na propojení lcd tv a dvd rekorderu. Oba podporují HDMI a můžu teda na propojení použít

- scart + koaxial
- s-video kabel
- hdmi

Doma mám kabelovku. Připadá mi, že nejvyšší kvalita by měla být u HDMI, je to tak? Taky jsem trošku zmatená z návodu na připojení, protože píšou, že mám přístroje připojit pomocí scart + koaxialu a k tomu použít i audio out a video out jacky, není to hloupost? Nemá tam být místo "a k tomu" spíš "nebo"?

Díky za odpovědi a hezké svátky

Odpovědi na otázku

nikdo? :(

HDMI

Koaxial /kabelovku/ zapoj do LCD jako anténu a LCD s DVD propoj scartem. Audio použij případně do věže - pro lepší zvuk. Asi tam opravdu chybí - nebo.

LCD s DVD s skartkou ... Proboha . Lidi . 21.stoleni . LCD do DVD pokud disponuje SLOTEM HDMI tak propojis zaroven zvuk i obraz.

Dale kabelovka ... pokud pouzivate SETOP box od UPC tak doporucuji CICNH , popripadne CINCH s lepsi medenou vodivosti zalezi na insvesticici od 40kc - 1000kc radoce

Ale pokud mate LCD za par korun tak uprimne receno bude uplne jedno s cim co propojite

LCD za par korun nemam a kabelovku od upc taky ne ani zaden settop box

a nevim teda nic... tak cinche nebo hdmi co ma lepsi kvalitu obrazu? propojuju to i na domaci kino skrz cinche

HDMI ti spojí DVD s LCD dokonale a přenáší obraz i zvuk. jinak pokud ti jde jen o dokonalý obraz tak přes cinche RGB(nebo jak to je ?YRB?)

zjednodusene receno jedina TECHNOLOGIE HDMI je schopna protlacit v kabelu vyssi rozliseni coz ma za nasledek nejlepsi kvalitu obrazu tudiz se nemusite S-VIDEO kabelem i CINCHEMI zabyvat.

TAkze pokud DVD i LCD TV konektrem HDMI disponuje tak nema cenu resit jina propojeni . Jen si dejte pozor jaky tip KONCOVKY HDMI mate. Existuje vice druhu .

HDMI prenasi jak zvuk tak i obraz

diky moc