» Poradna » Ostatní

Jak nejlépe vlézt někomu do zadku a mít z toho profit

Zbožňuju Živě a Cpress jako takový, fakt, je lepší a lepší. Ta jejich spolupráce s Microsoftem jim musí nést obrovské zisky, jinak by to určitě nedělali, nejsou hloupí. Dříve, za Hlavenky, to byla taková ta lidská sympatie, Hlavenka sázel na Microsoft, tak se firma orientovala tím směrem. Teď už ale Živě pokročilo na další level, zveřejňuje rozhovory - nerozhovory, kde tázaný neodpovídá na relevantní otázky a blábolí nesmysly mimo avizované téma, publikuje Vista blog bez možnosti reakcí a dokonce plánuje uskutečnit rozhovor s představitelem jedné z nejnenáviděnějších a nejkontroverznějších firem v oboru. Musí to nést prachy, zadarmo by to jistě nikdo nedělal, protože riziko, že se takových lidí nedotkne nikdo ani klackem, vyváží jenom VELMI vysoký plat.Chci být taky v balíku. Poraďte, prosím, komu mám vlézt do zadku, aby mi to nejvíce vyneslo a abych už nadosmrti nemusel pracovat a měl se dobře. Jenom seriózní rady, prosím, děkuji předem.

Odpovědi na otázku

Oni do dělají pro peníze, ne pro lidi!

Však já chci taky vydělat peníze, proto se ptám.

Na druhou stranu, pokud to budou dělat dostatečně blbě, je možné, že jim vyroste dost nepříjemná konkurence a zničí je, protože lidi poznají, že to nedělají pro ně, ne?

To není tak jisté. Pokud to dělají dost fikaně tak to nebude hned. Uvedu příklad: COMPUTER 20/06 STR. 22, Test gr. progr.1. Adobe - 2.974 Kč2. Corel - 3.757 Kč3. Corel Photo4. Pixel5. GIMP6. Paint.NETposlední dva jsou zdarma. Takže 1. čtyři jsou placené články?Str. 24 ZÁBAVA, Adobe Photoshopstr. 25 GIMPstr. 26 Picasastr. 27 Zoner PhotoNo já používám GIMP, co ostatní? Že-by 25 procent čtenářů chtělo stále popisovat Adobe Photoshop? Nebo je to (dost čísel) zaplacený člámek?Strany 46, 47, 51 jsou pravděpodobně sponzorovány MS.

Nevím, jestli Ti úplně rozumím. Stěžuješ si na to, že v X číslech po sobě vychází článek o Photoshopu? Já používám taky Gimp, na druhou stranu ale drtivá většina lidí má Photoshop, ať už koupený nebo "upirátěný", takže tohle chápu. Chápu i to, že se Živě věnuje převážně microsoftí platformě, když ji používá většina lidí. Ale mozek mi nebere, že se Microsoft tolik bere za Vistu, kterou uživatelé Windows dopředu pomlouvají, o které všichni tuší, že to bude nedodělaný systém, který bude ze začátku naivním uživatelům, kteří si ho nainstalují, způsobovat nemálo problémů. Nechápu ani to, že se Živě paktuje s existující/neexistující organizací, o nichž mnozí tvrdí, že používá mafiánské metody.Nebo to chápu, jde o prachy. A prachy já mám, na rozdíl od jiných věcí, o kterých tu byla řeč, velmi rád. Proto se ptám, na co se ptám.

konečne príspevok k veci

"publikuje Vista blog bez možnosti reakcí" uplne souhlasim!!!treba ten clanek o "REVOLUCNI ANIMOVANE PLOSE" me poradne nadzvedl - a to jen ciste z principu...{ad muj prispevek ve foru a ilustracni video http://www.youtube.com/watch }

to videjko nemá chybu

Jo jo, slušná práce.

Ty bláho, dokonce už hlavní článek dne je nekritizovatelný, Waic (skoro bych se vsadil, že to jméno je vymyšlené), Wista a Wista blog rulez.