» Poradna » Mobily

Jak natáčet webkamerou v Camtasia studio 8?

Dobrý den, chtěl bych na youtube natáčet videa, ale z webkamery, nejlépe přes program Camtasia studio 8...Videa z her atd. s webkamerou umím natáčet, ale samotnou webkameru ne, nevím, jak mám vypnou natáčení plochy a nechat zaplé jen natáčení webkamery...Prosím o radu!

Odpovědi na otázku

Webkamera se pro natáčení plochy nepoužívá to jsi četl kde? Zde stahuješ díky grafice co máš na ploše člověče. Osobně mám na toto raději SW VirtualDub (záznam z kamery i live).