» Poradna » Programy

Jak nastavit Winamp na detekci pisni v LAST FM?

viz.titulek (prosim nejlepe krok za krokem, nemuzu na to prijit) dekuji

Odpovědi na otázku

trosku otazke nechapem. Chces dosiahnut toho aby ti na Last.fm evidovalo v tvojom profile co prehravas? Ak som to dobre pochopil tak na to je utilitka ktora sa da stiahnut priamo na last.fm (vid. www.last.fm ... staci si nainstalovat scrobbler a po instalacii sa v aplikacii pri prvom spusteni nalogovat a ides. Tam nieje moc co pisat

nedal som medzeru na konci linky pred zatvorkou. Zmaz si ju a pojde ti