» Poradna » Web a internet

Jak nastavit ucet na Amazon.com

Dobry den, mam dotaz ohledne nastaveni dorucovaci adresy na amazon.com. Po zadani potrebneho a vybrani zbozi me to porad pise, ze na mnou zadanou adresu nelze zbozi dorucit, ale proc to uz tam nestoji. V popisu zbozi neni zadna poznamka o tom, ze by firma nedorucovala do CR, a mnou zadana adresa vypada taky OK, tak nevim, no......

Odpovědi na otázku

A je tam napsane, ze firma dorucuje mezinarodne? Pokud ne, je jasne, ze na ceskou adresu to dorucit nejde.Dalsi moznost je zeptat se primo prodejce.

tohle v popisu zboží nenajdeš, najdeš to až u jednotlivých prodejců.a pokud se ti objeví varování: We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button belowtak to znamená, že zboží do čr neposílají.u prodejců hledej: International & domestic delivery rates

ok, presne tohle tam v anglictine pisou Tak uz mame pricinu, ale ted jak to vyresit a dostat to do CR, poradite nekdo neco ???

pokud je to v usa: tak www.shipito.czpokud v anglii: http://www.dolphi-transport.com/P.S.: pokud se ti jedná o nějakou knížku, tak je na výběr z několika obchodníků. Já osobně objednávám knihy na evropském amazonu, neboť cena a poštovné je přibližně stejné, ale dodací lhůta je kratší a vyhnu se dph, příp. clu.Já občas objednávám knihy na www.bookdepository.com (občas je levnější než amazon)www.snazal.books

diky za odpoved. Konkretne se me jedna o tohle zbozi, http://www.amazon.com/gp/product/B001NJL6QE/ref... ale vubec nevim jestli to pujde prez ty stranky co jsi napsal objednat .....

je tam jeden prodejce (pnp games, 3. odshora), ale poštovné je 200 dolarů, celková cena se vyšplhala na 307 dolarůhttp://www.amazon.com/gp/offer-listing/B001NJL6... jinak opravdu zkusit shipito. Na amazonu jsou rozměry, které na stránkách shipito můžeš zadat do kalkulátoru poštovného.

ta cena je uz vazne vysoka zkusil jsme to bjednant prez www.cz-ebay.cz a tam se cena vysplhala na cca 223 $ ale i to me prijde dost ze se to postovny vysplha o vic jak 100% ceny samotnoho zbozi

sdel to heslo

Tak uz mame pricinu, ale ted jak to vyresit a dostat to zbozi do CR, poradite nekdo neco ???

dokoncit objednavku a zaplatita pricinu zrejmne nechces uvest ze?

pricina je ta, ze prodejce skutecne nezasila do EU jinak nechapu to "...dokoncit objednavku a zaplatit"