» Poradna » Počítačové sítě

Jak nastavit UBNT USG

Ahojky.Pořídil jsem si nový UniFi Security Gateway pro zabezpečení malé domácí sítě a nevím jak to celé nastavit. Dostal jsem se pouze tak daleko, že jsem nastavil IP na LAN portu k stávající síti a to 192.168.10.2. Brána od poskytovatele internetu je 192.168.10.1. Vstup do WAN je nastaven na DHCP. Nevím jak dál a v okolí nikdo není kdo by to nastavil. Prosím poraďte. Díky.

Odpovědi na otázku

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda se ti podařilo nastavit USG? Včera jsem ho také chtěl implementovat do mojí stávající sítě, ale nedaří se mi nastavit propojení VDSL modem >< USG.