» Poradna » Mobily

Jak nastavit telefon

Zdravím. Po dlouhé době jsem vytáhl z krabičky můj telefon Samsung S5 Neo. Když jsem ho před 2 lety dával do krabičky, tak jsem normálně provedl tovární nastavení a mobil vypnul a poté hodil do šuplíku. Nyní ale po zapnutí telefon hlásí, že byl proveden neoprávněný pokus o obnovení z výchozího nastavení a abych se připojil k síti. Když se připojím, tak se nic neděje a po chvíli mi vyskočí tabulka, že se Nelze připojit k internetu. Dál se prostě nedostanu abych telefon donastavil. Zkoušel jsem i nainstalovat přes Odin Android Nougat (7) ale bez úspěchu. Za rady budu vděčný!

Odpovědi na otázku

Zkus udělat hardreset s vymazáním dat.

Však to jsem dělal, vymazal jsem i cashku ale nic

V tom Odin to proč nešlo dělal si to přes Download mod na mobilu.

V odin mi vyskočila hláška finished! Ale po nabootování byl ten stejný problém. Myslel jsem, že flashnutím nového os se problémů zbavím ale asi ne...