» Poradna » Programy

Jak nastavit stránkování pro tisk knihy?

Dobrý den.Chtěl bych vytisknout na každou stranu listu formátu A 4 (oboustranně) dvě stránky a po přeložení z nich sestavit knihu. Jak sestavit jednotlivé stránky a správně je očíslovat, aby po sešití na sebe text správně navazoval?

Odpovědi na otázku

Podívej se do nastavení tiskárny, některé (dražší) mají přímo ovladač. A nastavení se dá jako profil uložit. Moje HP 1320 to má.

Vzpomněl jsem si na perfektní, ale placený FinePrinthttp://fineprint.com/fp/Pokud nechceš platit, zkus vygooglit nějakou free-náhradu.