Jak nastavit reproduktory Win10

Dobrý den prosím jak mám nastavit reproduktory když to mám zavedené takhle:Genius Soundmaker 5.1--5 výstupů- sluchátka+mikrofon 2 výstupy (není problém) -3 výstupy reproduktory 5.1 Subwoofer, surrond, center a zadníGTX 1050 ti--HDMI -- monitor -- Reproduktory stereo jeden výstupNevím jak mám ve windows 10 nastavit aby to jelo současně, lze vybrat pouze monitor nebo zvukovka, každé zvlášť ale ne současně. Byl jsem v Sound> Playbacktam to mám---Speakers nebo LG Ultrawide jeno jedno lze dát jako Default Device ale já potřebuju obojí aby fungovalo. Děkuji za dopovědi.

Odpovědi na otázku

Některé zvukovky umí sloučit nebo rozdělit svůj přední a zadní výstup, ale různé zvukovky sloučit nejde. Možná by šel napsat program co pošle totéž na víc zvukovek, ale obávám se že reprodukce nemusí být synchronní.Jediné co funguje, je v programech které to umí vybrat jiné výstupní zařízení než je výchozí. Pak půjde zvuk z různých výstupů.