» Poradna » Počítačové sítě

Jak nastavit notebook aby se připojoval k wifi 5ghz

Ahoj mám router který je duální a vysílá obě frekvence notebook umí také obě ale připojí se vždy jen k 2,4ghz.Chtěl bych využívat frekvenci 5ghz poradí mi někdo? děkujiFranta

Odpovědi na otázku

V tej zatajovanej znacke routru bude pravdepodobne moznost vypnut 2.4GHz pasmo a vyuzivat iba 5GHz.No a ta zatajovana znacka a typ notebooku si s tym uz snadpoadi.

no kdyz mas dalsi zarizeni, ktery nepodporuji 5GHz, tak je to super napad vypnout 2,4 :)

Router je D-LINK DIR-825 notebook ASUS X73SV-TY360V PORADÍŠ JAK NASTAVIT ABY SE PŘIPOJOVAL K 5GHZ?

Chtět bych využívat obě sítě máme doma i starší notebook který neumí přijímat 5 GHZ

Na pocitaci treba nastavit aby sa nepripojoval na "akukolvek siet", ktoru prvu najde a vyhovuje ulozenym kriteriam vcitane hesiel.Pocitac zacina hladat siete vzdy od pasma 2.4GHz a kanalu c.1

Ahoj mám router ASUS N53 a strašne maly dosach 5GHz musim mat mobil položení na rutri abi ho vobec našiel. Dik