» Poradna » Programy

Jak nastavit mužský hlas v Google překadači

Dobry den.Rad bych si v Google překladači nastavil mužský hlas,ale nevim jak. Jestli mi někdo může pomoct,prosím napište mi níže. Tento inzerát tu je znova poto,že mi ho admin team zablokoval,protože jsem ho omilem napsal s caps lokem...

Odpovědi na otázku

Ještě to napsat do třetice a správně česky.

1) Tohle není inzerát, to je prostě dotaz. Inzeráty jsou úplně a zcela jiné věci.2) Pokud v Google translátoru není volba hlasu, tak jiný hlas nijak nenastavíš. Ten hlas musí být "naprogramovaný", musí být dostupná jeho data, pokud nejsou, tak smůla.

Kolik vteřin bylo věnováno vyhledání tohoto dotazu? (dle mě nula). Jde najít milion odkazů co to řeší a je to tak, že každý jazyk má jen jeden hlas a změna hlasu = změna jazyka. Tzn. jak tu padlo, google prostě nedělá pro každý jazyk na planetě dva hlasy, bylo by to zbytečně 2x tolik práce..

kdybis to psal v mobylu byh ti aji věřil

A co to napsat pravopisně?

This is a world map

v Google překladači je tlačítko na přehrání textu . zmáčkněte ho a mluví to . v angličtině existují dva hlasy . ale v češtině my to tam pustilo jen jeden ženský hlas . ale mužský hlas mě šel pustit v Bing translatoru . přehrát dva hlasy se dají jen je nutné najít ty správné stránky .

Ono by to šlo ale muselo by se to naprogramovat a ne to není pravda že by to zabralo 2× víc práce jen by se tam přidalo pár programových řádků

Zase mi to zmizlo nvm proč