Jak nastavit mobil T65 na propojení s PC?

Mám datový kabel a stažený software z Ericsson stránek a vše se tváří že funguje ok, ale musím asi něco nastavit na svém mobilu abych mohl surfovat po netu přes telefon,že? Jsem laik a tak uvítám rady typu polopatické ! Mimochodem, co říkáte lidi na Eurotel vs. 1000,-Kč za neomezený přístup na net? Díky všem za rady a tipy.Honza

Odpovědi na otázku

Chce to něco na způsob uvedený na http://telefon.unas.czZde si najdi Net přes mobil. V telefonu to nastavit nechtělo nic jen v PC

Musis mat nejakeho mobilneho internet-providera, najlepsie(najlacnejsie) asi je ked pouzijes svojho mobilneho providera (pozri na jeho stranky a na cennik inet volani). Nastavit si potom musis v PC (Start-Programy-Prislusenstvo-Komunikacie-Nove Pripojenie) to cislo providera a meno, heslo ak treba.Ber ale na vedomie ze cez mobil (ak nemas GPRS, co ma malokto a je to drahe) to je pomale (len 9.6kbps)-nejaka jedna bezna stranka sa nacitava tak 1-5minut a drahe (pre mna v DE je cena asi 0.2E/minutu, t.j. ca. 8korun/minutu). Je to tak dobre asi tak na poslanie a prijatie (kratkych) mailov cez pop3 apod. Ja som to skusal len zo srandy ci a ako to funguje...

ad Eurotel a GPRS koukni na servery o mobilech...rychlost je promenliva zavisi na tom kolik timeslotu umi telefon vetsina 3-1 az 4-2 operator umi obslouzit max 5slotu tedy trebas 4download +1upload tade u ET je to 57,6down a 14,4up v pripade Nokii 43,2down a 14,4up...u T-mobile je to i rychlejsi max down tusim 80kb...v praxi s Nokii je to o neco pomalejsi nez 33kb modem ktery jeste kde kdo pouziva...ale zalezi na zatizeni site muze se stat ze realne bude rychlost stahovani 0 pac hovory maj prednost...za par dni s tim budu mit prakticky zkusenosti (zatim u placeny varianty pouzivam radej HSCD pac je rychlejsi a i cenove vyhodnejsi)

Mam ten ET nonstop a rekl bych ze je to rychlejsi nez 33,6kbit modem. Zrovna ted mi jede 32kbit streamovane video z bagdadu a jeste muzu stahovat jine stranky.Zatim stazeno za 5 dni asi 140MB.

Chci si to jen zatím vyzkoušet. Mám go kartu, telefon ericsson T65 a dat. kabel. Soft jsem nainstaloval, ale jak to mám proboha udělat, abych se mohl připojit přes mobil a ne klasickej modem? Přidám nové vytáčení a pak to po mě chce nějaký uživ. jméno a heslo jako když klasicky zadávám třeba Contactel nebo Quick. Co tam mám zadat? Mám win XP. Díky.

Takze modem pro T65 mas nainstalovany?Jmeno a heslo se zadne nezadava. Jeste musis vyplnit DNS servery temito IP 160.218.10.201 a 194.228.2.1.Pak tam musis mit vyplneno APN a to je u Go myslim gointernet (kdyby to neslo, zkus internet, ale to je u tarifu). Vytacene cislo je *99# (pokud se teda chces pripojit pres GPRS)

Ked pridavas nove vytacanie tak si tam volis (v rolovaciom zozname) ze ktory modem ma vytacat. Ake cislo, meno a heslo - to si musis zistit u svojho mobilneho operatora, podla toho ze aku mas s nimi zmluvu (pausal dovoluje vacsinou viac sluzieb ako prepaid) a ake sluzby mas aktivovane. Tiez si pozri cennik. Ak nemas od operatora aktivovanu sluzbu GPRS tak cez GPRS ist nemozes, takze pojdes len normalne 9.6kbps co je dost bieda. Ale skus, ja som skusal (nie GPRS, mam v DE prepaid), bola to celkom sranda inetovat cez mobil .