» Poradna » Web a internet

Jak nastavit Like a označení události

Jak mám nastavit označení líbí se mi a reakce na události - zajímá mě to, účastním se, tak, aby to bylo skryto pro ostatní nebo alespoň pro konkretni lidi? Např. Rodinu, děti.. Díky.

Odpovědi na otázku

Na Facebooku 😉

Řešení je jednoduché, nedávej na facebook nic, co nechceš aby někdo viděl. Na žádné takové nastavení se nedá spolehlout, buď může chyba vzniknout v systému FB nebo něco přehlédneš ty a stejně to někdo uvidí. Tohle je opravdu jediná spolehlivá rada a platí to všeobecně, ne jen pro FB. Co nechceš aby někdo viděl, nedávej na internet, protože jak to tam jednou dáš, už nikdy to nebudeš mít pod kontrolou. Když se tím budeš řídit, tak se můžeš vyhnout někdy v budoucnu velkému problému.