Jak nastavit defaultne kapitalizaci?

Ahoj, chtel bych automaticke psani velkych pismen - nastavit na klavesnici pro vsechny mozne ukony.. jde to nejak? Dekuji.

Odpovědi na otázku

CAPSLOCKnad ľavým shiftom

Ptá se na kapitalizaci, ne na psaní verzálkami.

jo ták, ja som to pochopil, že chce aby každé písmeno bolo veľké...

Nene, jen to pocatecni. Mohli byste mi prosim poradit jak to nascriptovat? Mam ted pomerne nekvalitni nahrazku za monitor a ten manual se neda skoro cist (ani s cleartypem).. dekuji

Třeba skriptem pro AutoHotkey? Ale např. při psaní řadových číslovek budeš muset skript vypnout nebo text opravit.

Důvod?

AutoHotkey vyzkousim, dekuji.Duvod? Je to podstatne? Ale dobre tedy - Nechce se mi pokazde pridrzovat shift a protoze hodne chatuji atp. tak mi to prijde vhod. Chci to alespon vyzkouset

To je hodně hloupý důvod. Chataři Nikdy Nepíšou Všechna První Písmena Velká...

Stejne jako na telefonu je vetsinou automaticky tak bych to rad i na PC.

Na (normálním) telefonu se to po napsání velkého písmene automaticky přepne na malá. I na telefonu to funguje podobně jako Shift. Psát velká písmena ve všech slovech j kravina a hnusné. Ale pro některé asi IN-COOL. Ale je to FUJ.

Ktoré písmena chceš mať veľké? Prvé? Niektoré prehliadače by mohli automaticky po bodke prepnúť na 1. veľké písmeno. Aspoň v mobile je to tak. Alebo sa na veľke vykašli ak nie si schopný občas stlačiť shift. Lenivosť na n-tú? A tiež si myslim, že Ti ide o to byť kůl a nie normálny. Zaujmi niečím lepším

slabodusi lide koukam jeste stagnujou na zive.. ja nerekl v KAZDEM slovu, ale na zacatku vety.. jak tatari fakt. Nasilu cool chce byt ten, kdo ustavicne rype a kritizuje...