» Poradna » Web a internet

Jak nastavit automatické připojování na stránky

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli jde přes CMD nějak nastavit aby se počítač automaticky připojoval na webovou stránku a přitom neotevřel prohlížeč Bylo by fajn kdybych nemusel stránku každý den otevýrat ručně pro věrnostní body.Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Stačí použít něco jiného než prohlížeč. Například wget nebo telnet klient (na port 80 a poslat správně GET požadavek)...

a nezapomnět na cookie, když jde o věrnostní body, tak tam bude asi i loglej...

Mám wget prosím napíšeš mi command

wget /?přečíst a věnovat trošku času. A nezapomenout na příspěvek od Krakatoa, aby se ti načítaly body, musíš se přihlašovat, případně mít nastavenu cookie

A na jaký stránce to nám najít?

Zas tak dlouhý help k příkazu wget není, projdi jednoduše všechny stránky.A když to nezvládneš automatizovat, tak si holt tu stránku otevírej v prohlížeči. Možná že za pár let nabereš nějaké PC zkušenosti a pak ti to půjde lépe.

V jaký sekci to najdu?