» Poradna » Web a internet

Jak nastavit automatické odhlášení z učtu Google po zavření prohlížeče Chrome

Zdravím, můj dotaz v podstatě zazněl už v nadpisu...Potřeboval bych nastavit,aby se mi účet google odhlásil pokaždé když zavřu prohlížeč..Děkuji za každou radu..

Odpovědi na otázku

V nastavení cookies chrome://settings/content/cookies bych zkusil přidat doménu google.com do části smazat při ukončení (Clear on exit).

Alebo použiť na gugl súkromné prehliadanie

Lubokubo, dnes jsem zde napsal že se dá jednoduše povolit možnost v nastavení Chrome - uchovávat místní údaje jen do zavření prohlížeče (soubory cookie) a pak se vždy automaticky odhlásí po zavření prohlížeče.Ale neobjevilo se to zde jako odpověď.. místo toho se mi otevřelo okno s textem, že nejdřív odpověď musí schválit administrátoři poradny.Je to nějaká novinka, že odpovědi nejdřív schvalují? A co je na té moji radě špatně, že ji admini neschválili?Prosím, jestli víš, dej vědět.. Díky! V.

Je to obmedzenie ak píšeš z neznámej IP, zrejme z mobilu

Velice snadno.Nastavení Chrome - Rozšířená nastavení - Nastavení obsahu - Soubory cookie - uchovávat místní údaje jen do zavření prohlížeče/povolit

V nastavení Chrome - rozšířená nastavení - nastavení obsahu - soubory cookie - a zde povolit možnost "Uchovávat místní údaje jen do zavření prohlížeče"

To samozřejmě funguje také (já to tak používám), ale "odhlásí" mu to všechny účty, nejen Google. Ale možná to tak chce.