» Poradna » Mobily

Jak nastavit APN

Zdrávím, neví tady někdo z vás jak si mám nastavit mobil na APN když mám sim kartu u Mobil.CZ (T-Mobile) ?

Odpovědi na otázku

Nastav ho na "internet.t-mobile.cz". Pokud ti nebude fungovat s prazdnym jmenem a heslem, napis do obou "gprs"

mám to tak napsané i v manuálu ale furt nemohu pochopit kam to mám zadat do vyhledávače to nejde napíše mi to že stránka neexistuje

V prohlizeci to nenastavis. Musis do nastaveni telefonu, konfigurace APN byva pod nastavenim mobilnich siti.

Jo strašně moc ti děkuju

Jo a ještě jsem se chtěl zeptat nevíš čím může být to že jak tam mám signál sim karty tak tam nemam ani jednu carku a pise to jen pouze tisnova volani?

Dobrý večer ,, Také mám stejný problém jako Pán už si nevím rady nejde mi nastavit APN nejde mi internet přes mobilní data moc Vás prosím o radu