» Poradna » Mobily

Jak nastavím aktivaci displeje náklonem zápěstí?

Mám Xiaomi T-Rex a ani po instalaci aplikace do telefonu " ZEPP" která mi byla hodinkami po zapnutí pomocí QR kódu nabídnuta se mi nedaří najít a zprovoznit tuto funkci, nevíte někdo jak na to?

Odpovědi na otázku

V Settings pod Always On Display. Standardně je kvůli šetření baterie Vypnuto. Zapni si Digital watch face nebo Pointer watch face.

...myslíš v nastavení hodin, nebo v telefonu?..v telefonu nic takového není..

Hodin.

..a teď koukám, že ani v hodinkách..

Podle všeho tyhle hodinky takovou funkci nemají, mají místo toho režim Always On Display, kdy jsou základní informace na displeji viditelné neustále.

Always-on režim nesúvisí s tým či sa hodinky rozsvietia pri náklone zápästia. Sú to dve nezávislé fn.

V profilu v aplikaci najdi a zapni Lift wrist to view info. Pokud nefunguje, kontaktuj prodejce/výrobce. AoD naopak vypni.

Taková položka tam podle všeho vůbec není.

Pak máš podle všeho jiné hodinky a/nebo jinou aplikaci. Pod položkou Lift wrist to view info (All day, Scheduiled, Turn Off) je další nabídka Response speed, Start time, End time.

Díky již jsem to našel, stačilo podle tvé rady prolézt pořádně profil.

Jasně, za málo.

Ano, já mám jiné hodinky, vycházel jsem jenom z popisu v recenzi, kde tvrdili, že to tam není. Pokud to vlastníte, není co řešit...

Kdybych nevěděl, kde to najde, přece bych mu nepsal, kde to najde.

No, tady se člověk dočte ledacos...

To máš, bohužel, pravdu. Některé přezdívky jsou tady už bláboly pověstné.