» Poradna » Ostatní

Jak nasdílet scanner

Potřebuji nastavit sdílení scanneru v síti peer to peer. Scanner je připojený k jednomu z PC přes USB. OS je W98 SE. Nikde jsem nenašel možnost sdílení scanneru nastavit.Díky.

Odpovědi na otázku

Musíte mít specielní software k vašemu skeneru. Až na vyjímky to nejde.

Našel jsem několik možností, ale bohužel mi žádná nefungovala:a) www.share-scanner.com (chtěj platit a bez placení to nejde) a b) pak jsem našel ještě jeden www.recogniform.com, ale nemá náhled a přeškrtává obrázek (i po registraci)Pak existují programy na sdílení libovolného USB zařízení, ale nerozchodil jsem ani jeden. Pokud v Google zadáte usb virtual driver najdete je taky.Další možností by bylo koupit USB server zapojovaný přímo do sítě. To jsem ale nezkoušel.Nejlepší by bylo, kdyby šlo udělat USB server z PC, ale nevim jak na to.