» Poradna » Počítačové sítě

Jak nasdilet mobilni hotspot do pc bez wifi

Jak jednoduse nasdilet mobilni hotspot pro PC ve kterem neni wifi karta, ale je pripojene do wifi routeru.Resim to jako zalohu pri vypadnuti netu jelikoz u nas v ulici budou delat nejake zmeny a ohlasili, ze 2 dny nepujde.

Odpovědi na otázku

2 dny bez internetu je opravdu tragédie...... Doporučuji třeba se na ty 2 dny "odstěhovat někde, kde internet je" (hotel, náměstí, hospoda atd....) :(

Buď si koupit za tři stovky externi wifi kartu a nebo pripojit mobil pres USB a zapnout v mobilu tethering.

Předpokládám, že mobilním hotspotem myslíte připojení k internetu přes mobilní telefon?Řada wifi routerů umožňuje přepnout do režimu klienta. Na mobilní telefonu normálně zapněte sdílení přes wifi. Router přepněte do režimu klienta a připojte k tomuto hotspotu. Pak bude sdílet internetové připojení i se zařízeními připojenými kabelem.