» Poradna » Programy

Jak napsat středník ;

Vím,Alt+59
Ale jde to ve Windows i jinak ?

Odpovědi na otázku

Na cesky klavesnici pisu strednik tou klavesou pod escapem.

Jo, já taky. Mj. její "Shiftový" význam je "stupeň" = ° .
Ale problém je, že na některých klávesnicích ta klávesa prostě neni!

Děkuji moc mi to pomohlo

Ja to pisu tou klavesou, jak je na ni ten strednik namalovanej. Ta klavesa je hned vpravo od "L".

Protože má nastavenou anglickou klávesnici jinak na české to je pod esc

nesouhlsasím

na anglické vedle písmena L

Alt 59.

Asi neumíš číst - tazatel napsal to co ty že o tom ví a ptal se jestli to jde napsat i jinak, což už mu bylo zodpovězeno.

Jó přehlíd jsem to, ale stejně tak zřejmě neumí číst tazatel symboly na klávesách.

Číst umím,pod Escapem to nemám nakreslené,ale funguje.
Díky moc.

Dobrý den,Měl jsem 2 clash royale účty. Nevím jak se to mohlo stát ale přepínání mi fungovalo ze jsem hru odinstaloval a měl jsem zas ten 1. 2 účet jsem měl zálohovány na googlu účtu. Teď se ale nemohu dostat na 1. Je moznost ho ziskat zpět i když jsem ho neměl zálohovány na google účtu? Nebo je vše ztraceno:(?

Tlačítkem pod Esc neboli Escapem, Nashledanou. pokud jste můj příspěvek viděli, dejte mi vědět. hmi-cz.webnode.cz.

klávesou s vlnkou nad tabuláturem.