» Poradna » Programy

Jak napsat příkaz pro vytvoření X souborů s Y velikostí

byl tu dotaz: nevíte prosím někdo jak napsat příkaz pro Windows 10 který by uměl vytvořit 1 000 000 souborů s velikostí 250Mb? Děkuji za pomoc. Znevím z jakého důvodu byl zablokován, ale ten příkaz je:for /l %x in (1, 1, 1000000) do fsutil file createnew %x.dat 262144000

Odpovědi na otázku

A když už se ptáš, mohl/a by sis už opravit to zadání s těmi 250 Mb...

Nejspíš proto, že to byl trolling? K čemu asi takový příkaz je... A kam by asi tak ta data šly. Takže se obávám, že to je zbytečná snaha.

Koukám, že s tím nesmyslem spamuje celý internet