» Poradna » Web a internet

Jak napsat odkaz

Snažím se vytvořit tento odkaz:Ve složce např. 2, která je ve složce B, která je ve složce A, pořebuji napsat odkaz na složku 3, ze složky D, která je ve složce C. Snad jsem to popsal jasně, mám už i obrázek, ale sem nejde vložit.Pokud to napíši správně, podle mně známých příruček, otevře se složka 3 tak jak si představuji (podle názvu v "oušku" prohlížeče), ale obsah se nezobrazí. Co dělám špatně?

Odpovědi na otázku

Obrázek můžeš dát jinam a sem dát jenom odkaz. Jak jsi ten odkaz zkusil napsat, by jsi také mohl sdělit.

Pokud to napíši správně, podle mně známých příruček, otevře se složka 3 tak jak si představuji (podle názvu v "oušku" prohlížeče), ale obsah se nezobrazí.1) V odkazované složce není žádný obsah2) V odkazované složce je obsah, ale operační systém jej neumí zobrazit.

Pokud otvírám složku samostatně, tak obsah zobrazí ve všech prolížečích co mám.

Takhle si to představuji:https://webshare.cz/

Ty složky A a C jsou ve stejné nadřazené složce?

Ano

..\..\..\C\D\3\Případně o obrácenými lomítky, podle systému.

Díky, už mi to funguje. Nejsem si jistý, jestli jsem tam měl dost teček a lomítek.