» Poradna » Web a internet

Jak napsat někomu z FB fans stránky kterou sám vlastnim?

Zdravím, mám takový super dotaz. Vlastním jednu fanouškovskou stránku ( nikoliv skupinu!) na Facebooku. A potřebuju z tý mojí fanouškovský stránky napsat někomu. A vůbec nevím jak na to.. Kdysi před cca půl rokem mi to šlo v pohodě a pak asi FB něco vykoumal a teď vůbec nevím jak na to..... potřeboval bych podrobný návod pro dutý lidi jako jsem já. Ano mohl bych tomu dotyčnýmu napsat přes svůj profil osobní ale to se mi fakt nechce... Proto jsem mu chtěl napsat z ty mojí FB stránky. Ale nevím jak na to. :/ Prosím poraďte. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Jde reagovat na komentáře. Takže mužeš napsat člověkovi, kterej ti něco okomentoval.

No já bych mu potřeboval spíš přímo napsat z tý fans stránky :D jako za tu fans stránku.. :/ Je to na prd no..