» Poradna » Počítačové sítě

Jak napsat kód v diskuzi autosalonu ?

Ahoj, na stránkách Primáckého autosalonu "autosalontv.cz" ... když chci do diskuze přidat příspěvek, musím opsat nějaký kód, captcha nebo co. Ať ho opíšu jakkoliv, vždy je něco špatně. Můžete mi poradit ten jediný správný způsob?

Díky, Martin

Odpovědi na otázku

Správný způsob je opsat to správně.

... a mít povolené cookies.

Opravdu vám děkuji za Vaše rady Analfabet nejsem a kukiny mám ve Firef. povoleny.

Ptal ses "nějaký kód, captcha nebo co", jak bys to viděl poprvé, takže promiň. Pokud jsi si jistý, že u tebe nic odeslání kódu neblokuje a je opsán správně, ohlásil jsi problém majiteli/správci stránky? Tady těžko budeme hádat tvůj OS a co a jak máš v počítači nebo prohlížeči nastaveno.

nemáš třeba doplněk noScript? Ten by to taky mohl způsobovat.

Zakázal jsem ve F. všechny doplňky, i když myslím, že jediný podezřelý by mohl být možná Ad Bl. Plus(ten je ale na reklamy). Přesto mi stránka autosalonu hlásí, že jsem opsal špatný kód. Mohl byste se někdo na ty stránky podívat jak byste to napsali vy?

Zkoušel jsem to, opsal to, fungovalo to. V opačném případě je něco shnilého v počítači.

Jsem opravdu šťastný, že se ti to povedlo. Stejně jako stovkám dalších diskutujících na stránkách autosalonu. Já jen chtěl vědět, když už na ty stránky vlezeš, jak se ty zatracený písmena píšou, jestli všechny nebo jak. Na jakýchkoliv jiných stránkách s tím problém nemám!

Ano všechny, ve stejném pořadí jako jsou na obrázku, na velikosti písmen nezáleží.

Takže už to jde, nebo to někdo zkusil za tebe?

Takže všem zúčastněným děkuji - vyřešeno. Zkusil jsem to s úplně čistým, čerstvě staženým Firefoxem a jde to. Teď budu doplňky a rožšíření postupně přidávat, abych poznal, který z nich to způsoboval. Ještě jednou díky, Supík.