» Poradna » Programy

Jak naprogramovat myš, aby delala ukony misto mne

Dobrý den,nevite v jakem programu a jak mam naprogramovat myš, aby klikala misto mne?Potrebuji aby klikala v pdf souboru na tisknout->ulozit jako -> ulozit.DekujiJana

Odpovědi na otázku

možná se to ani nemusí dělat v "PDF" ...uložit jako lze udělat prostředky OS - něco jako:copy soubor1.pdf soubor2.pdftj. spíš napiš co potřebuješ udělat, a někdo snad poradí ...

i tisk by měl jít přímo např.:AcroRd32.exe /N /T <filename> <printername>záleží podle verze Adobe Readeru apod.

alebo pomocou programu tinytask si nahras co bude mys robit , ako casto atd..

Proč by tohle měla klikat myš?

Ty jsi nějak tělesně postižená? Nemáš ruce?

A navyše aj lenivá - ťažko je jej kliknúť na to správne.

Jak v PDF souboru? V žádném souboru na nic klikat nejde. Klikat jde v nějakém prohlížeči nebo editoru těch PDF souborů.

Standardní klávesová zkratka CTRL + SHIFT + S ti nestačí?

Spíš bych se zeptal co je cílem.. to znamená u více souborů, nebo... ? Protože 3 kliknutí myší.. to nestají snad ani za to... (jinak jakýkoliv sw tohle umí, záleží spíš co přesně je po tom potřeba, protože stačí aby se pohlo okno a už myš klikne jinam atd..)

A v jakém programu ty PDF prohlížíš?Napadá mne program autohotkey, naprogramovat posloupnost stisků kláves například CTRL+P, Enter, Enter, nebo jak přesně se v tom daném prohlížeči tiskne do souboru.

Pětinásobné že jde o jakýsi "soubor" o 500 stranách a že je potřeba "tisknout" každou stánku zvlášť, sice před chvílí smazali, ale informace, co se tím "souborem" má vůbec na mysli, to by bodlo. Pravděpodobně o "soubor" nejde, nebo je možnost nějaké ochrany, ale to by platilo v jakémkoliv případě.

aha, tak mi to smazali. No vypada to jako pdf ktery je nahrany do webu :D ale nejde s tim nic delat, jen tisknout

Takže ":D" to NENÍ soubor!! Předpokládám, že lze zaplatit a ty informace z tajného webu stáhnout jako skutečný soubor. Doporučuji zjistit, co "pdf" vůbec je.

Ano, :D není soubor. Soubor jako pdf je nahraný do webu :D

Kdyby to byl "čtecí" postscript, tak jde jako soubor stáhnout, ten její "soubor" může by cokoliv generované z kdovíčeho. Že se to zobrazuje jako text, neznamená, že je to "soubor" pdf.

Třeba ještě upřesní, kde a kam se má klikat a proč. Web :D se mi nepodařilo najít.

Takže stále nevíme co je cílem, jen víme, že to není původní zadání... (obecně mají možná důvod, proč to pdf nejde stáhnout... některé katastry to tak mají)

Zkusi bych program x-mouse button control. Dá se v něm nastavit pro konkrétní činnost a aplikaci nastavit tlačítko myši včetně kombinace kláves. Mám tak natavenou minimalizaci aplikaci do traye.

Tak pokud jde o klikání na webové stránce (Kliknout na tlačítko další stránka, print a tak pořád 500x dokola), tak bych použil nějaký autoclicker (třeba Free Auto Clicker)