» Poradna » Programy

Jak naprogramovat heslo v Delphi 5

Mám doma Delphi 5. Chtěl bych pomocí komponenty Edit naprogramovat přístup k datům na heslo. Já však neumím napsat kód tak, aby mi program psal do Editu místo písmen hvězdičky, jako je to v komerčních programech běžné.Poraďte mi prosím někdo.Za rsadu předem děkuji.Nekki

Odpovědi na otázku

Edit ma vlastnost PasswordChar. Takze kdyz do nej das znak *, bude psat hvezdicky. Kdyz tamdas tecku, bude to vypadat jako v novejsich Windows programech. Tot vse.

Já to zkusil a funguje to. Moc dík za pomoc. Nekki