Jak napojit do PC myš na vzdálenst 18 Metrů ???

Tak přesně tenhle problém řeším. Mám napojený počítač na domácí kino vzdálené 18 metrů a chci k tomu připojit i myš??Jak vést napojení myši 18 metrů přes kabel nebo 10 metrů přímou čarou, ale přes dvě zdi?Kdo poradí.

Odpovědi na otázku

Kup si bezdrátovou myš :)Ty dobré RADIO (ne optika) projdou i přes 2 zdi :)Mimochodem myslím, že by šla udělat prodlužovačka na USB a myš připojit přes USB.....

Bohužel specifikace USB má hranici 5 metrů. Takže například na 10 metrů by potřeboval po pěti metrech aktivní prvek.Ale chce to skusit některé USB zařízení jdou i na 8 metrů jiné blbnou už od 4 metrů. Ale těch 18 je fakt moc.Jenom by mě zajímalo jak to chce ovládat přes dvě zdi? Jak to uvidí? Oliheň Beznaděje.

Zalezi na konktretnim USB zarizeni, ale mam vyzkousene 20m prodluzky z CYKY 4x1,5 :?)

A máš nějaký konkrétní typ? Co jsem se díval na Rádio myši tak tam píšou dosah 2 metry???

Pokud mne paměť neklame, firma PAPOUCH vyrábí prodlužovačky klavesnice i na velké vzdálenosti. domnívám se, že by to mělo být použitelné i na PS/2 myš.

mimochodem to bydlíš na Pražským Hradě? že máš 18metrový cimry?

Zatím ne.Jen mám tří ptarový barák.Pc nahoře a Domácí kino Dole :o(A nehodlám v nejbližší době přemisťovat  PC do obýváku!

Dostalo se mně do ruky větší množství prodlužovaček PS2 (po 2m). Zapojil jsem jich tedy 9 do série, což dává potřebnou délku 18m - a žádný problém jsem nezaznamenal.  Jak vidno, myš PS2  s prodlužovačkou 18m chodí. Máš-li ale myš na COM, tak tam to chodit nemusí (a stálo by to za výměnu - nejen kvůli prodlužovačce).

seriovy port (COM) nemoze mat na 18m problem, bol vymyslany na prenos na velke vzdialenosti a na odolnost proti ruseniu (urovne +-12V)...