» Poradna » Počítačové sítě

Jak namapovat mobil ?

Jak ve Windows 10 namapovat mobil, jako diskovou jednotku, který je připojen přes USB a vidím ho v průzkumníku souborů pod názvem Tento počítač\QS2547\Interní sdílené úložiště

Odpovědi na otázku

Mozna se pletu, ale nijak. Doby, kdy mobily podporovaly Mass Storage a daly se pouzivat jako disk, jsou uz myslim pryc. Dnes se pripojuji pomoci MTP protokolu a ten se (pokud vim) jako disk namapovat neda.

Stáhl jsem si aplikaci WebDAV Server, nainstaloval na mobil, spustil server a ve Windows 10 namapoval jednotku jako "X:" htttp://192.168.0.123:8080 Funguje to, ale nevidím žádné soubory . Mobil je připojen do stejné domácí sítě, jako notebook přes WiFi.

Už vidím i soubory, funguje to ale musel jsem stáhnou jen základní verzi WebDAV Serveru .