» Poradna » Programy

Jak najrát Ofiice do Linuxu Mandrake?

jak mám nahrát free Office do Linuxu Debian ?

Odpovědi na otázku

Tak tedy do Mandraku nebo Debianu?

no tak tedy ten open office do Debianu, Mandreke už nemám.Nějak mi do blbě píše nebo co...Díky

S Debianem poradit nemohu, má jiný balíčkovací systém, ale na www.abclinuxu.cz by poradit mohli.

A najrát nebo nasrat?

A Ofiice nebo opice ?

No, jaky Office konkretne mas na mysli ?? Jestli myslis OpenOffice, tak to mas dve moznosti - bud balicek primo pro Debian, nebo klido pido tu obycejnou instalaci pro nespecifikovany Linux (stahnutou z webu, nebo na CDcku). V prvnim pripade si pust nejake balickovaci rozhrani, najdi balicek openoffice... a pak jeste nejaky openoffice... cz,v druhem si to stahni, rozbal, spust instalaci. Myslim, ze druhe reseni je lepsi.

Prdnout tam Windowsy a pak pustit instalaci a jen klikat na OK

Mohl sis vsimnout, ze moje druha varianta je snazsi - netreba krast/kupovat wokynka a instalace probiha jinak uplne stejne